Efektivita Povltavské FA rozhodla o prohře B-týmu Dukly

26. 5. 2024 | Ing. Jiří Uldrich

V osmadvacátém kole ČFL, sk. A zavítala rezerva B-týmu Dukly do Štěchovic, kde se v netradičním pátečním termínu utkala s domácí Povltavskou FA od 18. hod. V podzimní části Dukla s Hostouní remizovala na domácím hřišti v Přední Kopanině 3:3, když branky Dukly vstřelili J. Hrubeš a dvakrát A. Magdi a hosté vyrovnali na tři tři tři minuty před koncem zápasu.

28. kolo, neděle 26. 5. 2024, 17:00, Štěchovice
Povltavská FA Povltavská FA
2:0
(1:0)
Dukla Praha BDukla Praha B

Povltavská FA: Šimáček – Smetana (59. Kozel Dan.), Starý, Zákostelský, Lanc (88. Schwan) – Novák M., Jakobovský (K), Mareš (69. Budínský), Hejda (59. Novák L.), Drobílek – Bicenc (69. Dvořák)
Dukla Praha B: Štefan –Kocman, Krenciv (K), Fojt (81. Bilstrup) – Krejčí (60. Magdi), Atsuta (81. Uhlíř), Bačinský, Ulman – Hrubeš (74. Hübl), Jelínek (46. Mikeš), Lehký

Branky:Lanc (39. min.), Novák M. (68. min.)

ŽK:Dvořák (71. min.)

Rozhodčí:Šťastný-Nešněra, Šůma

.

„Je to vlastně jednoduché. Naše útočná činnost v posledních zápasech je naprosto nedostatečná, chybí nám naprosto základní kvalita v přihrávkách, v načasování náběhu, v řešení vůbec té samotné útočné situace, protože, když se dnes podíváte na první poločas, tak se hraje na jedné polovině hřiště, a to na té soupeřové, máme odhadem tak pětadvacet, třicet situací kolem pokutového území a nebezpečí z toho není skoro žádné. S touto útočnou fází nemůžeme uspět a zvlášť ne proti soupeři, který má teď vydařenou sezónu, daří se mu, hraje nahoře v tabulce a naopak proti soupeři, který je ve finální fázi velmi dobrý a z minima možností dokáže dnes vytěžit maximum. To rozhoduje dnes fotbal a my v tom máme nedostatečnou výkonnost v posledních zápasech.“