Bezbranková remíza s Táborskem

včera | Filip Schuster

V posledním venkovním utkání v ročníku 2023/2024 zavítala Dukla do Táborska. Po pomalém úvodu začalo přibývat šancí, fanoušci se nicméně branky nedočkali. Dukla pouze remizovala 0:0 a o konečné prvenství bude bojovat v posledním kole.

29. kolo, neděle 19. 5. 2024, 17:00, Stadion v Kvapilově ulici | Zápas ON-LINE
FC SILON Táborsko FC SILON Táborsko
0:0
(0:0)
FK Dukla PrahaFK Dukla Praha

FC SILON Táborsko: Pastornický – Tusjak, Koné, Bláha, Nsunzu – P. Plachý, Kateřiňák, Varačka, Sojka (73. Zeman), Đorđić (85. Kopáček) – Svatek (21. J. Mach, 85. Šašinka).
FK Dukla Praha: Rada – Vondrášek, D. Hašek, Holiš, Ludvíček – Moulis (68. Douděra), J. Jeřábek, Barac (80. Lehký), Buchvaldek (68. Ullman) – Matějka, Zeronik (46. Špatenka).

ŽK: 27. Bláha, 52. Koné, 86. Tusjak – 62. J. Jeřábek

Rozhodčí: Ulrich – Vyhnanovský, Cichra

Počet diváků: 1025.
Střely na bránu:4:1, Střely mimo:4:3, Rohy:7:2.
Diváci: 1025

Jiří Vágner (FK Dukla Praha): Remíza je spravedlivý výsledek dnešního zápasu. Prospali jsme první poločas, kdy jsme byli v útoku málo nebezpeční. Jedinou šanci jsme si vypracovali až na konci prvních pětačtyřiceti minut. Ve druhé polovině utkání jsme se zlepšili v pohybu i v práci s míčem. Filip Lehký mohl v 80. minutě rozhodnout, když šel sám na branku, ale bohužel mu chyběl krok navíc. Na druhé straně pak mohlo Táborsko rozhodnout v 90. minutě, kdy nás podržel Filip Rada.

Sezónu chceme zakončit na prvním místě a oslavit postupový úspěch s pohárem v ruce. Jsme rádi, že finiš soutěže je stále zamotaný. V sobotu 25. května budeme chtít doma na Julisce dotáhnout sezónu do vítězného konce.