Vybojovaný bod na „novém“ domácím hřišti se zkušenějším soupeřem z Tábora

9. 4. 2024 | ing. Jiří Uldrich

V jedenadvacátém kole ČFL, sk. A přivítala rezerva B-týmu Dukly ve Zbuzanech B-tým Táborska, který hraje pod oficiálním názvem “FC Táborsko akademie“. V podzimní části si Dukla přivezla z Tábora zaslouženě vysokou prohru 1:6, když jediným střelcem Dukly byl dorostenec F. Mikeš. Zajímavostí utkání bylo to, že domácí v tomto zápase „nasadili“ téměř tři čtvrtiny hráčů z druholigového A mužstva a o osudu utkání bylo rozhodnuto během úvodních 60 minut, kdy domácí vedli už 5:1.

21. kolo, neděle 7. 4. 2024, 10:15, Zbuzany