Po vyrovnaném zápase, neproměněných šancích a vedení v zápase nakonec remíza B-týmu Dukly gólem v poslední minutě nastaveného času v Králově Dvoře

před 2 dny | ing. Jiří Uldrich

V šestadvacátém kole ČFL, sk. A zavítala rezerva B-týmu Dukly do Králova Dvora, kde se utkala s domácím FK Králův Dvůr v předehrávaném čase, v pátek odpoledne od 18. hod. V podzimní části Dukla s Hostouní remizovala na domácím hřišti v Přední Kopanině 1:1, když branku Dukly vstřelil A.Zapletal. Trenér B-týmu Dukly, A. Majer, využil v tomto zápase z lavičky A-týmu Dukly k udržení zápasové praxe v záloze F. Špatenku. Zajímavostí bylo, že za Králův Dvůr nastoupil v brance David Tetour, který v dřívějších letech hrál na Dukle a prošel brankářskou „školou“ T. Obermajera a dále v záloze teprve osmnáctiletý L. Kuča, který hrával v mládežnických týmech Dukly. Dále za Králův Dvůr nastoupil J. Jinoch ml., jehož otec je sportovním ředitelem FK Dukla Praha.

26. kolo, pátek 10. 5. 2024, 18:00