Vítězství v Chrudimi! Trefili se Matějka a Ullman

8. 5. 2024 | Filip Schuster a Martin Bartošek

Od května roku 2021 se Dukle Praha nepodařilo zvítězit v soutěžním utkání na půdě Chrudimi. Výsledek, který tuto sérii ukončil, otevřel Ondřej Ullman, po změně stran přidal druhou branku Lukáš Matějka.

27. kolo, středa 8. 5. 2024, 17:30, Stadion Za Vodojemem | Zápas ON-LINE
MFK Chrudim MFK Chrudim
0:2
(0:1)
FK Dukla PrahaFK Dukla Praha

MFK Chrudim: Floder – F. Novotný (76. Čolić), Míka, Toml, Kosek – Skwarczek – Záviška (76. Borkovec), Langhamer (76. Bauer), Kesner – D. Látal (82. Kutík), Mašek (76. Zvolánek).
FK Dukla Praha: Rada – Vondrášek, D. Hašek, Peterka, Holiš, Ullman (74. Zeronik), Kozma (87. Barac), J. Hora, Kozel (77. Mešanović), Douděra (74. Moulis), Matějka (77. J. Jeřábek).

Branky: 14. Ullman, 70. Matějka

ŽK:35. D. Hašek

Rozhodčí: Szikszay – Hrabovský, Novák

Počet diváků: 1820
Střely na bránu:7:7, Střely mimo:5:5, Rohy:5:5.

Jiří Vágner (FK Dukla Praha): Vítězství v dnešním vloženém kole bylo velmi důležité. Věděli jsme, že po tomto utkání nás čeká zápas doma, který může být rozhodující. Proti Chrudimi jsme sice šli brzy do vedení, ale herně nám utkání jinak příliš nevycházelo. Od 30. minuty jsme spíše bojovali, než hráli fotbal. Ve druhém poločase pak převzali otěže utkání domácí, ale my i přesto dokázali zvýšit na 2:0. Filip Rada nás dnes podržel třemi fantastickými zákroky, předvedl vynikající výkon! V neděli hrajeme doma s Prostějovem, chceme vyhrát a rozhodnout u nás, na Julisce.