Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

2.1.Termín čtvrtfinále poháruO postup do semifinále domácího poháru se na venkovním hřišti utkáme s Opavou v neděli 25. února 2024 od 14:00.
8.12.Soupeř pro čtvrtfinále poháruLos čtvrtfinále MOL Cupu přisoudil Dukle Praha souboj na hřišti druholigového rivala z Opavy. Úřední termín zápasu je středa 28. února 2024.
4.12.Rozpis přípravných zápasůV sekci A-tým - Zápasy - Příprava naleznete aktualizovaný rozpis zimních přípravných zápasů našeho prvního mužstva.
27.11.Poslední zápas letošního rokuA-tým Dukly Praha odehraje poslední utkání v kalendářním roce 2023 v pátek 1. prosince od 10:30 s Vlašimí. Přátelský zápas se odehraje na umělé trávě v Edenu.
1.11.Dukla v reprezentaciHráč Dukly Praha Oliver Holenda byl povolán do reprezentačního výběru U15 pro nadcházející regionální kemp. Mezi náhradníky figurují i naši další hráči; Mladen Stanev, Oskar Cibulka a Matyáš Korbel.
11.10.Úřední termín poháruOsmifinálové utkání s Vyškovem se uskuteční dle úředního termínu ve středu 1. listopadu od 13:30 na Julisce.
6.10.Osmifinále poháru s VyškovemLos osmifinále MOL Cupu přidělil Dukle Praha druholigového rivala z Vyškova. Úřední termín pohárového utkání je stanoven na středu 1. listopadu.
5.10.Výhra v OlomouciDavid Kozel krásným gólem z přímého kopu vystřelil Dukle výhru na Andrově stadionu. Více zde.
5.10.Los osmifinále MOL CupuDukla Praha se dozví svého soupeře pro osmifinálový duel MOL Cupu v pátek 6. října. Los vysílá ČT sport od 13:10. Více zde.
31.3.Utkání se Zbuzany odloženoUtkání 20. kola ČFL DUKLA Praha B - FK Zbuzany 1953 je pro nezpůsobilý terén na hřišti FC Přední Kopanina odloženo na středu 19. dubna 2023 od 15:00 h.
18.3.Druhá jarní výhraBleskový start do zápasu započal v 7. minutě gólovou trefou Kozel. Na jeho zásah navázal Krch a v druhém poločase také Matějka s Moulisem. Dukla nakonec porazila červenobílé 4:1. Více zde.
14.3.Náhradní termín utkáníUtkání s Varnsdorfem se v severočeském městě uskuteční 4. dubna od 16:30.
4.3.Vítězný vstup do jarní částiFK Třinec jsme v domácím prostředí porazili 2:0! Více čtěte zde.
14.2.Přípravný zápas v JihlavěUtkání v Jihlavě naplánované na sobotu 18. února odehrajeme na umělé trávě ve sportovním areálu Na Stoupách. Úvodní hvizd zazní v 11 hodin.
13.2.Přípravná utkáníJeště dvě přípravná utkání čekají mužský A-tým. Podrobnosti najdete zde.
8.2.Sledování utkání v Chrudimi Utkání začne 8. února v 11 hodin na Stadionu Emila Zátopka (Chrudim). Adresa Stadionu Emila Zátopka: V Průhonech 685, Chrudim

Pro bezplatné sledování přípravného utkání s Chrudimí, klikněte zde.

13.1.Daniel Krch v DukleDruhou posilou A-týmu je zkušený obránce Daniel Krch. Za Bohemians odehrál přes 170 utkání. Více čtěte zde.
11.1.Duklu posiluje Michal ZapletalPrvní posilou před jarní částí je Michal Zapletal. Do Dukly přichází z Prostějova na hostování s opcí. Podrobnosti zde.
10.1.Quadri přestupuje do DynamaOfenzivní nigerijský hráč přestupuje do SK Dynamo Budějovice. Více čtěte zde.
9.1.A-tým zahájil přípravu Na první týmový trénink v roce 2023 přišlo několik nových tváří. Více čtěte zde.
6.1.Změna ve vedení klubuDetaily najdete zde.
27.12.Kim Seung Bin přestupuje Mladý korejský hráč přestupuje po 4 letech v Dukle. Rozhodl se kývnout na nabídku Slovácka. Více čtěte zde.
2.12.Dukla v přípravě vyhrálaPřípravné utkání s Bohemians B vyhráli naši fotbalisté přesvědčivě 6:2. Více zde
28.11.Petr Rada zůstává v DukleHlavní trenér Petr Rada vyvrátil spekulace o možném působení mimo Duklu. Duklu chce vrátit do první ligy, jak řekl na setkání s fanoušky. Celý výstup ze setkání najdete na našich sociálních sítích - odkaz na Facebook naleznete zde.
16.11.Jan Šťovíček obnovil smlouvuBrankář Jan Šťovíček podepsal s Duklou víceleté prodloužení smlouvy. Více zde
13.11.Brunch s DuklouVíce podrobností k Brunchi naleznete zde.
12.11.Remíza s OpavouV posledním ligovém kole tohoto kalendářního roku jsme na Julisce přivítali Opavu. První poločas mnoho vážných šancí nenabídl a do kabin jsme šli za bezbrankového stavu. Vedení jsme se ujali v 62. minutě po střele Kima, o tři minuty později dokázali hosté srovnat. Více čtěte zde.
5.11.Z Prostějova bez bodů Domácí si do půl hodiny hry vypracovali tříbrankové vedení, Dukle se podařilo ještě v prvním poločase snížit na 1:3. Soupeř si ale v druhé půli utkání pohlídal a nakonec tak s Prostějovem prohráváme 2:4. Více čtěte zde.
1.11.Radek Fojt prodloužil smlouvuDevatenáctiletý obránce Radek Fojt prodloužil s Duklou smlouvu do konce této sezóny. Mladý hráč do Dukly přišel v roce 2016 a od té doby postupuje mládežnickými kategoriemi až do B-týmu. V této sezóně odehrál za rezervu Dukly zatím 11 utkání v ČFL.
30.10.Prohra se Spartou BNa Julisce jsme se prvního gólu dočkali v 19. minutě, když Kim Seung Bin proměnil pokutový kop. V druhém poločase hosté vyrovnali po rohovém kopu. Hořká tečka pro nás přišla v samotném nastavení zápasu. Lukáš Juliš skóroval a otočil vývoj utkání na konečných 1:2. Více čtěte zde.